BOTEL VODNÍK

Romantika, zábava a posezení s výhledem nedaleko centra Prahy

Botel Vodník byl původně postaven v roce 1971 jako nákladní loď na loděnici v německém Rostocku. Po mnoho let sloužil jako nákladní loď a byl provozován různými majiteli. V roce 1991 byl zakoupen a převeden do Prahy, kde byl přestavěn na hotelový botel.

Během přestavby byly všechny kabiny přestavěny na moderní, pohodlné kajuty a apartmán s výhledem na řeku Vltavu.

Terasa nabízejí krásný výhled na Vyšehrad, který je přímo naproti botelu.

Botel Vodník je jedním z nejstarších botelů v Praze a dodnes je velmi populární pro svou jedinečnost a umístění na řece. Je to oblíbené místo pro turisty, kteří hledají netradiční způsob ubytování v centru města.

Botel kotví nedaleko historického centra Prahy - cca 3,5 km / 15 min. pěšky od Karlova mostu - na levém břehu Smíchovského přístavu, u konce ostrova Císařská louka. Nabízí ubytování ve 28 moderně zařízených pokojích (kajutách) s klimatizací a vlastním sociálním zázemím (sprchový kout, umyvadlo, WC) o celkové kapacitě 93 lůžek. Dále je součástí botelu restaurace a posezení na otevřené terase. Terasa je vhodná i pro pořádání akcí, svateb či jichých akcí. Chci vědět víc

Kajuty Botelu Vodník jsou dvou až čtyř lůžkové. Všechny pokoje jsou nekuřácké a nabízí svým hostům maximální funkčnost a pohodlí. Botel disponuje i nadstandardními pokoji jako je pokoj Superior a Apartmán. Nadstandardní pokoj "Apartmán" Vás osloví svou velikostí, koupelnou s vanou, kávovarem a televizí. Recepce Botelu je hostům k dispozici 24 hodin denně. Na recepci je možné si zakoupit drobné občerstvení, hygienické potřeby, suvenýry, objednat taxi či se informovat o zajímavostech a kulturních akcích nejen v Praze.

Chci vědět víc